Келнерката тврди дека не се “плескала” со принцот Хари!! А принцот што тврди?

25 октомври, 20111
No-kissing-for-Prince-Harry-and-Jessica-Donaldson

Принцот Хари и Џесика се сретнале во еден бар, каде што таа работела како промотерка на една од поскапите марки на вотка, така што Хари купил две шишиња од вотката која чинела 400 евра по шише.
Следниот ден Хари преку своите луѓе ја контактирал Џесика, и ја повикал на целодневно дружење. Двојката на крај завршила во еден бар каде што се гушкале и љубиле. Сепак, Џесика го изјавила спротивното и рекла дека тие само зборувале, а камерата што ги снимила фатила лош агол, па затоа на сликите изгледало како тие да се љубат.

“Признавам дека ми годеше неговото внимание, тој навистина е вистински принц, но кон мене беше вистински џентламен и ништо повеќе од тоа не се случи”, изјавила Џесика, која има дечко и со него живее веќе три години.
Сепак, хотелскиот персонал каде што бил сместен Хари во Сан Диего го мисли спротивното. Тие изјавиле дека го виделе принцот како се бакнува со Џесика во ходникот, и дека таа ја поминала ноќта со него во неговиот апартман, и си заминала следниот ден околу 10:30 часот кога Хари и повикал автомобил за да ја однесе до нејзиниот дом.

One comment

  • sale

    25 октомври, 2011 at 14:24

    Pa i ne mora tolku da se pisuva za sekoja orospija sto ovoj degen od kralsko poteklo ja legnal

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş