Нов “very hot” едиторијал на Ева Лонгорија. Тони Паркер јас би се предомислил:)

25 октомври, 20110
0

Најсексипилната помеѓу “Очајните домаќинки”, убавата латино актерка Ева Лонгорија, пред да започне новата сезона од серијалот, снимила заводлив едиторијал пред објективот на познатиот фотограф Микеланџело ди Батиста. На жешките фотографии 36-годишната Ева Лонгорија покажала што изгубил познатиот кошаркар Тони Паркер, и во што моментално ужива 10 години помладиот Едуардо Круз, брат на нејзината колешка Пенелопе Круз.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi