Кендис Свенепол: Не сум слаба, здрава сум и одлично се чувствувам

2 април, 20110
candice-swanepoel-beach-bunny-swimwear-bikini-photoshoot-16-530x674

Откако Викториниот ангел Кендис Свенепол се појави на последното претставување на новата колекција на бикини, на Викториас Сикрет, веднаш започнаа да се шират гласини дека таа изгледа преслабо.

Доколку таа продолжи вака ќе ги загуби облините, а со тоа и работата како ангел во Викторијас Сикрет, изјави еден извор.

На ова Кендис вели: Драго ми е што толку луѓе се грижат за мене. Но, јас не сум преслаба, здрава сум и одлично се чувствувам.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi