Кети Пери во поинакво издание

13 април, 20110
katy naslovna

Атрактивната пејачка Кети Пери се претстави во едно ново издание во кое навистина блеска. Кети е едно од заштитните лица за препарати за нега за коса. Фотосесијата ја направил фотографот Дејвид ЛаЧапела. На фотографиите Кети освен убавата и негувана коса ги покажала и бујните облини.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi