Killah колекција чевли за ова лето

16 мај, 20110
naslovna killah_wedges_12

Еден од повпечатливите аксесоари, чевлите се фетиш на многу жени. Killah се обидоа со својата најнова колекција да ги задоволат вкусовите за многу жени кои уживаат во убавите чевли. Тие го запазија модниот тренд, па така во нивната колеција чевлите се во трендовките бои, ги има и во цветни и пругасти дезени. Високите платформи исто така се застапени, но има и за оние кои сакаат да носат рамни чевли.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi