Kim Kardashian со нов парфем

9 мај, 20110
kim-kardashian-gold-perfume-1

Риалити ѕзездата Kim Kardashian блесна на црвениот тепих во Лас Вегас. Таму таа го претстави својот нов парфем наречен Gold. Името на парфемот е даден бидејќи тоа за Kim е асоцијација за луксуз и накит.

Ова не е прв парфем за Kim. Таа пред две години го направи својот прв парфем кој беше наречен по нејзиното име.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma