Ким Кардашијан го изневерила вереникот

9 јуни, 20110
Kim Kardashian

Играчот на американскиот фудбал, Брет Локет тврди дека имал афера со старлетата Ким Кардашијан, која траела пет месеци. Доколку е ова вистина тоа би значело дека Ким го изневерила својот вереник Крис. Се видовме неколку пати и имавме и онлајн контакти, можам да го докажам тоа. Таа ми бараше и експлицитни фотографии, исто така и тоа можам да го докажам, изјавил Брет.

На ова  Ким нервозно возвратила дека тоа се невистини и тој човек треба да се казни бидејќи се обидува да и ја распие врската со Крис. Тој ова го прави само за внимание од новинарите и целата јавност, сето тоа се невистини, изјавила Ким.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma