Жената Барби на својата седум годишна ќерка и дозволи да стави силикони

9 јуни, 20110
humanhi 210508

Сара Барџ позната по името Барби го држи рекордот во бројот на направени пластични операции, но во тоа може да ја престигне нејзината ќерка. Нејзината постара ќерка започнала со пластични операции од 16-та, а помалата ќерка доби 10.000 долари за корекција на градите. Важно е да се напомене дека таа има само седум години.

Таа ми побара дозола да си ги зголеми градите, јас и одобрив. Сега има седум години и нема да може да ја направи операцијата. Ќе треба да почека да наполни 16, со што постапката ќе биде легална, изјавила Барби.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/