Ким Кардашијан непрепознатлива без шминка

14 јули, 20110
kim

Реткост е да се види згодната Ким Кардашијан без, во најмала рака, маскара, сјај за усни и пудра.

Секогаш софистицираната и гламурозна, Ким ги изненади сите кога за снимање на рекламата за новиот парфем во Лос Анџелес се појавила без грам шминка. Многумина ќе потврдат дека без козметички препарати Ким неможе да ја препознаете.

Иако претходно изјавила дека нема ништо против излегувањето без шминка, ретки се приликите кога таа се појавила таква пред јавноста.

“Шминкањето е забавно, но тоа е само еден моден додаток. Задоволна сум со својот изглед. Најважно е добро да се чувствувате во сопствената кожа – со или без шмика”, вели Ким.

Се чини дека Ким малку се опуштила пред венчавката. Како и да е, интересно е да ја видите и во ова издание.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit