Познатите и нивните тетоважи

14 јули, 20110
Lenny-Kravitz

Многу луѓе се љубители на тетоважите. Преку нив ги изразуваат сопствените ставови кон нешто, љубовта или оставаат траен печат од некој убав период во животот. И познатите го прават истото, а некои од нив дури и ги преминуваат границите на убавото и нормалното. Ова се познатите кои имаат истетовирано по некоја тетоважа:

Courtney Love
Lady Gaga
Tori Spelling
Alanis Morissette
Queen Latifah
Lenny Kravitz
Ryan Philippe
Angelina Jolie
Pamela Anderson
Rihanna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit