Ким Кардашијан заработи 18 милиони долари за еден ден, а ќе заработи плус од…..:)

24 август, 20110
kim-kardashian-9943-1920x1600

Ким Кардашијан неодамна заработи 18 милиони долари со договори поврзани околу нејзината венчавка, но тоа не е се!

За време на реалното шоу  “Keeping Up With the Kardashians” додека убавицата го врзала јазолот со избраникот, кошаркарот Крис Хемфрис, над 2 милиони луѓе ја посетиле страницата што го продава нејзинато познато секси видео наречено  “Kim Kardashian Superstar.”

Обично страницата има 300.000 посетители месечно, но бројката скокна до небото за време на свадбениот викенд и според извештаите на ТМЗ имало над 2 милиони посетители што е навистина многу!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit