Ким Катрал: Прекрасно е чувството да се здебелиш 9 кг за 6 дена

30 март, 20110
Kim-Cattrall

Ким Катрал или во јавноста позната како Саманта Џонс од Сексот и градот, призна дека уживала изминатиот период кога после 25 години конечно се опуштила и јадела што ќе посака.

Нијзината нова улога на поранешна порно ѕвезда во филмот “Meet Monica Velour” бараше од неа да ја зголеми својата телесна тежина. Снимањето на филмот се одвивало во Детроит, каде Ким изјави дека по цели денови јадела и пиела. Тоа резултирало со покачување на 9 килограми.

Но, заврши убавото време, сега повторно ќе треба да бидам на строг режим кој не ми дозволува леб, слатки, млечни производи и месо, низ смеа изјавила Ким.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma