Кира Најтли, улога за нов филм

23 јуни, 20110
Кира Најтли,  улога за нов филм

Кира Најтли во новиот филм добива мрачна личност со пореметена сексуалност. Во филмот “A Dangerous Method”се заљубува во психологот Крл Јунг, кој ги рационализира нејзините пореметувања: “Зашто да се вложува толку напор во потиснување на нашите природни инстинкти?”.Психологот Јунг го игра МајклФасбендер, а филмот е во режија на Дејвид Кронберг.

http://www.youtube.com/watch?v=664eq7BXQcM&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/