Ќе ве пие и со очи!

13 ноември, 20110
mugs04

Подарувајќи  му на вашиот драг ваква шолја, не само што со секој срк ќе биде подбуцнат (од газето или цицињата) и сакал-нејќел ќе мисли на вас, туку внимавајќи да не скрши некој битен дел од подароков, ќе го навикнете и на вас да внимава многу повеќе.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş