Ќерката на Mick Jagger позирала за Јунското издание „Playboy“

12 мај, 20110
article-0-0BFDDE7A00000578-1000_634x864

Ќерката на Mick Jagger, Lizzy Jagger, позирала за Јунското издание на часописот  „Playboy“. Таа тоа го направила откако добила дозвола од својот познат татко. Да потсетиме дека Lizzy е најстарата ќерка на Mick Jagger од бракот со бившата манекенка Jerry Hall.

На насловната страна  Lizzy е со пуштена долга коса но не толку провокативна, но во внатрешниот дел на списанието веќе може да се види во топлес издание со високи чизми до колена.

Lizzy Jagger ова го посакувала уште пред 6 години кога станала полнолетна, но Mick Jagger тогаш тоа не и го дозволил.

Да потсетиме дека и мајката на LizzyJerry Hall се има појавено во магазинот „Playboy“ со полни 29 години.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma