Кланот Кардашијан уште малку ќе ни се бутне и во WC!! Аман нема спас од овие:)

25 октомври, 20111
1024-kardashian-kollection-ex-credit

Семејството Кардашијан ја шират својата империја … , а наскоро без нив не ќе можеме да јадеме, спиеме, ни во бања да одиме.
Некои американски медиуми пишуваат дека кланот Кардашијан одлучил да поднесе документи до канцеларијата за патентирање на трговски марки, и да го користат името “Kardashian Collection Home” како нова линија на производи.
Според поднесените документи, Кардашијан планираат да ја користат трговската марка на сè, од крпи за раце, покривки за перници, голф крпи, па дури и за пивски чаши! Тие исто сакаат да ја користат марката и за кујнски ножеви, рамки за слики, па се до ролетни за прозорци.
Извори блиски до некои американски медиуми изјавиле дека не се знае точно кога Кардашијан ќе стартуваат со производната линија, но една блиска личност до семејството изјавила: “Крпите се супер меки.”

One comment

  • sale

    25 октомври, 2011 at 14:28

    Ako proizvedat i WC hartija so nivnite likovi,sigurno ke bide hit na pazarot

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi