Кој ќе биде следниот Робокап?

18 април, 20110
Robocop

Сеуште не се знае кој ќе биде следниот Робокап, иако се шпекулира дека како можни опции се јавуваат актерите Том Круз, Киано Ривс и Џони Деп.

Откако е обајвено името на режисерот кој ќе го направи римејкот на Робокап, а тоа е Жозе Падиљ се очекува да биде соопштено и името на новиот Робокап.

Оригиналниот филм беше направен во 1987 година, каде главната улога ја имаше Пиер Велер.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi