Колку чинат тајните на Арнолд Шварценегер?

4 јули, 20110
v210900p0

Марија Шрајвер ќе добие сума од околу 15 милиони долари за да напише книга за нејзиниот брак со поранешниот актер и гувернер на Калифорнија.

Шрајвер(55), која официјално поднесе барање за развод од Арнолд Шварценегер, има напишано шест книги, а се очекува седмата да биде најинтересна досега.

Книгата во која Марија ќе ги опише 25те години поминати со Шварценегер (63) и бракот кој траеше се до оваа година, кога се рашири дека Терминаторот во нивната куќа ја завел слугинката и и направил дете.

Марија Шрајвер има многу понуди за пишување на книга, за која се проценува дека ќе ги собори рекордите со продажбата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi