Том Круз толку многу ‘рчи што мора да спие во изолирана соба

4 јули, 20110
tomcruise2

Холивудските ѕвезди се повеќе инвестираат во изолирани спални соби, т.н. “соби за ‘рчење”, каде што можат спокојно да спијат, а во исто време да не им пречат на брачните партнери. Том Круз наводно гостинската соба ја претворил токму во таква изолирана спална соба. Се шпекулира дека набрзо откако се венчале Том и Кејти за кратко време почнале одделно да спијат, бидејќи Том толку многу ‘рчел што Кејти не можела да заспие.

Но Том не е единствениот од познатите ѕвезди кои имаат таква навика да ‘рчат. Дејвид Аркет, наводно толку многу  ‘рчел, што како што вели неговата бивша сопруга, Кортни Кокс, ѕидовите се треселе. Други познати личности кои имале таква навика биле Елизабет Тејлор и Сер Винстон Черчил.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/