Конечно :)) Миранда Кер го прошета градникот од 2,5 милиони долари :))

21 октомври, 20110
0

Миранда Кер го прикажа градникот на Victoria’s Secret од 2.500.000 $, кој всушност ќе го носи на овогодинешното модно шоу на Victoria’s Secret. Таа го покажа парчето облека, коe е направенo од 3.400 скапоцени камења, дијаманти, бисери, цитрин и аквамарин од 142 карати. Миранда се упатиla кон продавницата на Victoria’s Secret на Lexington Avenue, каде што позирала во секси розева наметка. Миранда изјавила дека градникот е вистинско уметничко дело, и дека апсолутно не еверојатно – “со него се чувствувам како сирена и не можам да поверувам дека носам 2,5 милиони долари на моите гради.” Малиот Флин не и се приклучил на денешниот прес, ниту пак Орландо Блум кој се наоѓа во Лос Анџелес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi