Кралски маникир наноктите на Katy Perry

2 мај, 20110
katy-perry-fingernails

Поп принцезата Katy Perry беше една од многуте кои беа понесени од кралската венчавка на векот. Таа направила кралски маникир на ноктите, и сликите ги објавила на својот профил на Twitter.

На секој нокт има слика од Kate и William, а на неколку нокти ја има и сликата на принцезата Дајана.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma