Кристал ќе си “лапне” 30.000 долари за вереничкиот прстен од Хју Хефнер!

30 септември, 20110
Crystal-Harris-Engagement-Ring

Познатата невеста – бегалка, Кристал Харис, одлучила да го продаде вереничкиот прстен кој го добила од Хју Хефнер. Се проценува дека прстенот вреди помеѓу 20.000 и 30.000 долари. Прстенот моментално се наоѓа во аукциска куќа во Њујорк.

“Кристал веќе не можела да поднесе да го гледа прстенот, бидејќи и се враќаат лошите спомени”, изјавила нејзината пријателка. Хју сеуште не го коментирал овој настан. Непознато е зошто поранешната вереница едноставно не го вратила прстенот кога раскинала со Хју Хефнер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris