Кристина Агилера е дебела ку.ва :) Кели Озборн во живо! :)

5 август, 20110
kristinakeli

Ќерката на Ози Озборн, Кели ја искористила можноста и гостувањето за време на емисијата “E! Fashion Police” да упати неколку сочни навреди на својата колешка, пејачката Кристина Агилера. Тие постојано имаат несогласувања, откако Кристина изјавила дека Кели е заљубена во неа.

По коментарите на водителката, Кели се надоврзала со свој кој бил „Можеби таа се претвара во дебела ку…“, како што и од секогаш требала да биде.

Меѓутоа овој коментар не бил доволен очигледно, па затоа Кели Озборн, продолжила да ја навредува Кристина Агилера за нејзиниот изглед.

„Толку многу пати не нарекувала дебела во изминатите години, така да, знаете што?! Е.и се Кристина, и ти си дебела!“

httpv://www.youtube.com/watch?v=bpFF6zcS0jU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi