На гости кај Вил Смит:) Wooow:)

5 август, 20110
will1

Време за малку одмор и опуштање. Погледнете ги преубавите слики од домот на Вил Смит и Џеда Паркер и опуштете се за миг.

Тие ги отворија портите од огромниот имот за магазинот Architectural Digest.

Рајот на семејството Смит располага со соба за медитација, базени, тениски игралишта, има кружен дизајн и има девет спални соби, кои се вклопуваат со потребите на ова семејство.

“Се што ни треба ни е на дофат на рака, тоа беше целта кога се правеше овој дом. Кога ќе влезете во него се чувствува љубов и мир”, изјавил актерот.

Неговата сопруга пак изјавила:” Ние сме многу нормално семејство, сакавме да имаме функционален дом, кој ќе не тргне од очите на јавноста, но и лесно ќе бидеме поврзани назад со Земјата”.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit