Ликот на Супер Марио на стартки

3 мај, 20110
super-mario-galaxy

По повод 25 години од постоење на видео играта Супер Марио, светски познатиот бредн Converse одлучи на новата линија патики да го стави ликот на анимираниот лик.

Ограничен е бројот на црни и бели патики кои ќе ги краси ликот на Супер Марио. Тие треба да се појават во продажба во јули оваа година.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit