Лудо возење ! ! !

29 август, 20110
morsko lavce - naslovna

Морските лавови ги следи епитет на мирољубиви животни. Иако нивната големина е застрашувачка, додека се мали се неодоливо  слатки и симпатични. Тешко ќе им одолеете, макар и ви се качиле на грб да ги однесете до посакуваното место.

Едно слатко мало морско лавче успеа да легне на оклопот на желката. Изгледа му требаше превозно средство. Желката немаше ништо против и приказната продолжува…

Погледнете го видеото!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma