Уште некоја трудна во Холувуд, аман доста се сексате :)

29 август, 20110
FP_IMAGE_7540190/FP_SET_7538730

Глумицата Линдзи Солен во едно интервју призна како таа и нејзиниот сопруг Дар Ролунс  го очекуваат своето прво дете.

“Многу сме возбудени! Трудна сум веќе пети месец  и сега дознавме дека ќе биде девојче”- изјави воодушевено. Линдзи оствари неколку запаметени улоги во Холивуд, а се истакна во филмот “Bring It On” и ќе се појави во популарната серија Трева. Таа и сопругот се во брак од 2004 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma