Луѓе мачки или луѓе кучиња? А ние? Луѓе мајмуни…и тоа зелени :)

25 август, 20110
paris both

Дали можете да заклучите нешто за луѓето според тоа каков тип на домашно милениче имаат? Ако е така, што на пример би  кажале за Парис Хилтон, која поседува неколку кучиња, мачки и африкански папагал?

Погледнете кои холивудски ѕвезди се по мачките, кои по кучињата!

Џејн Линч дефинитвно е обожавател на кучиња, но и на филмот Брилијантин, таа своето куче го крстила Оливија Њутн Џон.

Кети Пери има една мачка, а нејзиното момче дури три мачки.

Викторија Бекам за својот сопруг купи куче од расата англиски булдог.

Кристен Стјуард чува мачки, а за себе вели дека еден ден кога ќе остари сигурно ќе го носи епитетот „лудата жена што сака мачки“.

Миша Бартон чува мачка.

Никол Ричи, поседува две кучиња и една мачка.

Мајли Сајрус, младата пејачка обожава кучиња, а ги има три.

Камила и Метју Меконахи имаат куче, но поради својот син посвоија и мачка.

Кели Озборн не се одвојува од своето куче по име Сид.

Морган Фримен чува црна мачка во својот дом во Њујорк.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber