Мадона повторно со поранешниот дечко

28 јуни, 20110
madgezaibatgettyx17

Кралицата на поп музиката ја обновила врската со 28 години помладиот Брахим Зајбат. Само еден месец откако ја прекинаа девет месечната врска, папараците ги фатија Мадона и Брахим заедно во Париз.

Мадона (52) и Брахим (24), се уловени како го напуштаат ноќниот клуб  во кој Брахим настапувал како DJ, a наредното утро пред хотелот каде што ја поминале ноќта заедно.

Двојката ја прекина врската во мај оваа година, очигледно поради религиски несогласувања.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit