Манијак и се заканувал на Шерон Стоун

14 март, 20110
Sharon Stone

Актерката Шерон Стоун имаше необично соочување со една психички нестабилна личност, која упадна во нејзиниод дом твдрејќи дека е син на поранешната прва дама на Америка, Хилари Клинтон.

Психички нестабилниот Бред Гуден, бил уапсен од страна на полицијата и бил притворен. Тој ја убедувал полицијата дека домот на Шерон Стоун, всушност е негова куќа. На последното судење на Бред му било пресудено забрана од три години да и се приближува на актерката, и бил згрижен во психијатриска болница.

Шерон не била присутна во судницата на судењето, но изјавила дека навистина се плаши од 38 годишниот психички манијак.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi