Мараја Кери позираше гола во деветиот месец од бременоста

7 април, 20110
1a_7

Мараја Кери блесна на насловната страна на магазинот Life & Style. Таа позираше гола во деветиот месец од бременоста.

Сликањето започна во еден часот по полноќ, бидејќи денот го поминав во болница поради контракции, изјави Мараја. Сакав да го документирам она што се случува со моето тело еднаш во животот, додала во изјавата.

Инаку Мараја носи близнаци, за кои има информација дека едното од нив е момче а другото девојче.

Во својата изјава таа зборувала и за тоа дека го променила ставот кон мајките, кои ги почитува бескрајно. Особено оние кои имале тешка бременост или носат повеќе деца.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma