Мараја Кери за малку ќе го прославеше раѓањето на бебињата

28 март, 20110
Mariah and Cannon

Пејачката Мараја Кери која е во поодмината пременост, минатата ноќ беше хоспитализирана поради контаркции. Таа на својот Твитер профил објавила дека била многу возбудена ноќта кога ги добила контракциите, бидејќи тоа се случило на датата кога таа ја прославувала две годишнината од нејзиниот брак. Но, близначињата сеуште не биле подготвени да “излезат” и таа била повторно вратена дома.

Нејзиниот сопруг, Ник Канон исто така изјавил дека е помалку нервозен за раѓањето на бебињата и со нетрпение го чека големиот ден кога ќе го слушне плачот на двете бебиња во својата куќа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma