Mariah Carey родила близнаци и одма се фатила за алкохол

14 мај, 20110
Mariah_Carey_-_Against_All_Odds

Само што се породила познатата пејачка одма во болницата ја посетија социјални работници.

Во медиумите се појавија натписи каде што пишуваат дека Mariah Carey само што се породила, веднаш се фатила за алкохол, но веднаш во шоуто на Piers Morgan тоа го демантирал нејзиниот сопруг Nick Cannon.

Приказните со социјални работници се смешни. Се започна кога болничарка која работи во болницата каде што се породила пеачката  и препорачала на Mariah Carey малку темно пиво за да го потикне млекото во градите. Не се надевавме на ваков негативен публицитет, изјавил сопругот Nick Cannon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi