Маријана и Немеш повторно заедно?

28 јули, 20110
marijana-i-nemes

Кутриот Немеш не успеа да ја научи лекцијата која му ја даде неговата мајка. Тој беше и на одмор со татко му само за да се тргне што подалеку од Маријана и сите озборувања, да ја заборави…но, не му успеа.

Штом се вратил Немеш од Тасос веднаш и се јавил на Маријанче, имале маратонски разговор по што заклучиле дека е најдобро да се видат.

На Маријана не и требало два пати да и се каже па веднаш го фатила патот под нозе и отишла во Белград. Таму се сретнале во неговиот стан, и по долг разговор и двајцата сфатиле дека треба да бидат заедно, зошто нивната љубов била посилна од се, изјавил близок пријател на Немеш.

Мајка му на Немеш изјавила дека таа го посоветувала синчето, но негов бил изборот на крај што ќе одлучи.

Сега за сега и Немеш и Маријана молчат. Но, деталите за нивното смирување ќе ги видиме многу наскоро во емисијата “Се за љубов”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit