Маријанче лапна “рипче” и “локумче”:) Нешто да се лапне, па што и да е:)

8 август, 20110
marijana.nemes

Маријана и Немеш се заедно. Тоа со сигурност може да се каже откако во јавност излегоа заедно. Таа овие денови е во Белград, каде ја обновува романсата со Немеш.

Видно вљубени и расположени, сепак не сакале да дадат изјава. Немаме што да кажеме за јавноста, не знам ни дали има некој што воопшто го инетересира нашата приказна, била изјавата на Немеш.

Тие биле на вечера во еден од најскапите рибни ресторани во Белград. Овој ресторан тие го посетиле неколку пати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit