Мароканката доби наследник…видете која „цурица“ ќе ја „клецка“ цела Енглеска :)

20 август, 20110
Мароканката доби наследник…видете која „цурица“ ќе ја „клецка“ цела Енглеска :)

Запознајте ја наголемата заводничка која ги освои фудбалерите на Англија. Ејми Гров, сексипилната англичанка, во првата половина од оваа година промени дури тројца партнери, фудбалери од премиер лигата.

Таа најпрво беше во врска со фудбалерот Џермејн Пенант, потоа со напаѓачот на Астон Вила, Габриел Агбонлахор. А последните информации на британските медиуми тврдат дека таа моментално е во врска со Лејтон Бејнс, дефанзивецот на Евертон.

Погледнете ја згодната англичанка!

httpv://www.youtube.com/watch?v=0SFrjERXTLA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi