Меган Фокс доби улога за филмот “Диктатор”

22 јуни, 20110
megan_fox_011

Улогата на Меган Фокс во комедијата “Диктатор“ сеуште не е откриена. Филмот на Коен , кој е во режија на американскиот режисер Лари Чарлс, ќе се фокусирана херојската приказна на диктаторот кој го ризикувал својот живот за да се осигура дека никогаш нема да дојде во земјата која е угнетувана од љубов. Официјалните лица од компанијата Paramount Studios изјавиле дека сценариото е базирано на романот Zabibah and the King, кој го напишал Садам Хусеин. Актерите Бен Кингсли и Ана Фарис се претставени како членови од актерската екипа.

Откако е изоставена од поставата за филмот Transformers, Меган е поврзувана со многу други проекти. Режисерот Мајкл Беј ја изоставил, бидејќи таа го опишала како Хитлер, поради што продуцентот Стивен Спилберг донел одлука да ја отпуштат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma