Мила Јовович на роденденот на Горбачов со смела креација

1 април, 20110
gorbachev gala 6 300311

На роденденската забава на Михаил Горбачов, кој ја прославуваше својата 80-та година беа присутни многу личности од шоу бизнисот. Меѓу нив беа: Шерон Стоун, Мила Јовович, Мелани Б и многу други.

Мила Јовович беше една од оние дами кои пленеа со својот изглед. Таа носела тоалета која во еден момент ја откри едната града и нормално тоа е уловено од страна на фоторепортерите.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma