Миранда Кер: Сакам кога сум гола

24 мај, 20110
Miranda_Kerr_480388a

Австралиската манекенка и една од манекенките на Victorias Secret признала дека најубаво се чувствува кога шета со малку облека на себе. Таа од неодамна стана мајка, но сепак не се променило тоа кај неа. Дури и кога имаат гости, таа и нејзиниот сопруг Орландо Блум, имала обичај да носи само долна облека и ништо друго.

Оваа навика таа не ја има само кога е дома со блиските, туку така ја отварала и вратата кога ќе заѕвони било кој. Така се чувствувам најубаво, еве и сега во моментов додека разговарам со вас јас носам боксерици. Вака ми е најубаво, изјавила Миранда.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma