Мишел Родригез верува дека постојат вонземјани

16 март, 20110
Michelle Rodriguez

Sвездата на Аватар, Мишел Родригез верува дека постои живот на другите планети и дека постојат вонземјани. Во едно свое интервју таа изјавила дека тоа е возможно, бидејќи човекот знае само за 4% , а останатите 96% од материјата се мистерија.

32 годишната бринета изјавила дека не се плаши ни од смртта. Таа краток период од својот живот работела во мртовечница, и постојано се соочувала со мтрви тела. Од тогаш и стравот од смртта за неа не постои.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi