Мислам дека ми личите на Бред Пит!? Па нормално брат му е:)))

15 ноември, 20110
oooooooooooooooo

Мислам дека ми личите малку на … Да, знам сега, да на Бред Пит! Ова е веројатно често го слуша братот на славниот глумец.

Истото се случува и со сестрата на Џенифер Лопез, и братот на Вејн Руни и со многу други браќа и сестри на славните личности. Најголемата разлика меѓу нив е веројатно дека некои од нив се родени под среќна ѕвезда и заработиле милиони долари. Погледнете како изгледаат браќата и сестрите на славните.

Wayne Rooney

Graeme Rooney

 

 

 

Jennifer Lopez

Lynda Lopez

 

 

 

Cheryl Cole

Gillian Tweedy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş