Моника Белучи гола и совршена

15 јуни, 20111
monicabellucci-2 copy

Преубавата италијанка Моника Белучи докажа дека и во својата 46-та година изгледа исто толку убаво и секси како на почетокот на својата кариера која започна пред две децении.

Таа го докажа тоа во најновиот филм “Manuale D Amore”, како и на фотографиите кои ги направи за модниот магазин “Elle”.

 

One comment

  • icka

    15 јуни, 2011 at 16:55

    uboooo!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi