Моника Белучи во секси едиторијал на GQ

23 март, 20110
monica3

46 годишната актерка Моника Белучи, докажа дека и на овие години изгледа сеуште неверојатно убаво. Таа е дел од најновиот секси едиторијал на италијанскиот магазин GQ.

Моника одлучи да позира во секси црна долна облека пред објективот на Винсент Питерс во чест на 150 годишнината од обединувањето на Италија.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi