На 7 години во диско, на 12 гола до пола, на 15 бремена до заби…лелеее…талент на мајка :)

17 август, 20111
naslovna

Soya Keaveney само на седум годишна возраст започнала да излегува во клубови и дискотеки. Нејзината мајка Џенис убедена е дека таа ќе го воспита своето дете еднакво добро, како што таа ја воспитала својата ќерка.

Британката Soya Keaveney, на 12 години позирала во долен веш и била на строги диети за да може да стане модел. Сега има 15 години, а веќе е бремена 16 недели. Нејзината мајка е одушевена, а Soya гордо го покажува својот труднички стомак и вели дека ќе биде одлична мајка, пишува Daily Mail.

„На почетокот бев шокирана, но сега сум возбудена. Прва сум меѓу моите пријатели која ќе има бебе“, изјавила Soya.

Soya останала бремена од своето момче Џејк Греј, кој има 17 години, во врска се 18 месеци, а девојката била против абортус.

 

 

One comment

  • peggy

    19 август, 2012 at 09:22

    uste gradi nema dete ke mi cuva BOG DA CUVA svasta ima po svetov

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi