На ќерката на Џоан Риверс и понудиле да сними порно филм со новиот дечко

20 декември, 20110
0

Мелиса Риверс е две недели во врска со Стив Хирш кого го викаат крал на порно индустријата. Заслужен е за емитувањето на домашните порно видеа на Памела Андерсон и Ким Кардашиан.

Стив Хирш(50) го нарекуваат крал на порноиндустријата. Џоан Риверс (78) рекла дека е среќна што нејзината ќерка Мелиса(43) е во врска со Хирш затоа што е Евреј и успешен деловен човек. Хирш е заслужен што порно снимките како тие на Памела и на Ким Кардашиан го виделе светлото на денот.

-Сега кога Стив ми е практично член на семејството во секс-шопот имам попуст на лубриканти-се пофали Џоан.

Стив и Мелиса добиле понуда од интернет порталот PornHub.com да снимат порно видео. Тоа како што велат би бил првиот порнич со секси еврејска принцеза и нејзиниот “пастув”. Парот се уште не се изјаснил дали ќе го снимаат порничот.

Мелиса и Стив се заедно само 2 недели, но пријателите откриваат дека тие совршено се сложуваат. Пред да го запознае Хирш, Мелиса беше во долгогодишна врска со Џејсон Цимерман кого го оставила затоа што дознала дека снимил порно со друга жена, и го објавил на интернет.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma