На колена за бакнеж :)

9 август, 20110
naslovnaa

Кога е во прашање вистинска љубов тогаш нема препреки. Така и Шекил О’Нил висок 2,15 метри си ја најде вистинската љубов Никол која е висока 1,57.

Покрај неа тој изгледа како џин, но тоа воопшто не и смета на Никол. Овие фотографии се направени деновиве кога случајно биле сретнати од фоторепортери кои сакале да ги сликаат, додека заљубениот пар шетал во Калифорнија.

Тие изгледаа толку слатко и заљубено, таа се креваше на прсти, а тој клекна за да се бакнат велат сведоците.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit