Топ 10 славни жени со нуларица

9 август, 20110

Понекогаш некои од улогите може да бараат многу повеќе од напорна работа и талент. Промени во надоврешниот излгед  се навистина важни, видовме до сега огромни трансформации со тежината во двата правци, па  жртвата да се избричи целата коса и не е нешто толку екстремно но сепак се работи за КОСА  која патем е круна на женската убавина.

Еве познати глумици кои го направиле за различни цели и тоа до гола кожа што би се рекло.

 

10. Robin Tunney

9. Sigourney Weaver

8. Shabana Azmi

7. Ellen Page

6. Persis Khambatta

5. Halle Berry

4. Britney Spears

3. Cameron Diaz

2. Natalie Portman

1. Demi Moore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit