Стјуардеса и пилот фатени на дело

9 август, 20110
aaaaaaaaaa

Деновиве во кинеските медиуми се појавиле две провокативни фотографии на стјуардеси и пилоти. На едната фотографија се гледало како стјуардеса вработена во авио-компанијата Cathay Pacific, уживала пружајќи му орален секс на пилот. Додека на другата фотографија се глдало како стјуардеса провокативно играла пред пилотот, пишува news.nationalpost.com.
Странските медиуми известуваат дека авио-компанијата Cathay Pacific од Хонг Конг покренала истрага, и наведува дека фотографиите објавени во јавноста се со цел да ја поткопаат репутацијата на компанијата.
Идентитетот на пилотот се уште никој не го коментирал, но униформата што ја носел наводно не припаѓала на компанијата.
“Се уште нема официјални информации дали овие фотографии се направени додека траел летот или пак се направени за време на одмор помеѓу летовите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit