На Ријана и се слошило на сред концерт!? Се убила од повраќање:(

20 декември, 20110
0706007

Во последно време се шират гласини дека Ријана (23) има проблем со зависности. Нејзините фанови се загрижиле за нејзиното здравје, откако била хоспитализирана за исцрпеност. Нејзината пријателка, Кети Пери и препорачува да оди на терапија и да се одмори од концертите. На релито во Португалија Ријана (23) во текот на нејзината изведба на “What’s My Name” истрчала по скалите и се вратила по неколку минути додека публиката за тоа време продолжила да се забавува со нејзините танчери.

– Истрчав по скалите и повраќав за време на половина од песната “What’s My Name”, но се вратив на време за да пее “Rude Boy” – пејачката ги потврди гласините на Twitter дека тој период за време на последните концерти била болна.

И покрај овие податоци концертите биле спроведени. По настапот во Португалија, пред Божиќ како дел од турнејата Loud, Ријана ја очекуваат уште два концерти во О2 Арена во Лондон.

http://www.youtube.com/watch?v=sc3EDl6FuzU&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma