Шерил Кол на гостите на Божиќната забава ќе им забрани алкохол!?

20 декември, 20110
cheryl-cole567121

Таа сака да ги изненади со своите специјалитети. Веќе купила храна и планирала се сама да приготви, изјавиле пријателите на Шерил Кол (28).

На забавата за Божиќ во својот дом во Лондон, ги повикала некогашните пејачки од групата Girls Aloud. За забавата да не излезе вон контрола, таа на гостите им забрани алкохол.

– Воопшто не ни купила. Таа фрлила се што нашла во куќата. Сакала мирно да си помуабети со гостите, па ќе се пие само сок ​​- открива изворот.

Шерил е загрижена за нејзината пријателка Сара Хардинг (30), која минатиот месец била ослободен од рехабилитација. Била лекувана поради зависноста од алкохол на клиниката во Јута.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma